آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

فراخوان مناقصه عمومی شركت پتروشيمي تبريز ( سهامي عام )

شركت پتروشيمي تبريز ( سهامي عام ) در نظر دارد ، اجرای دستمزدی عایقکاری سرد و گرم، ورق کاری و رپینگ بر روی کلیه تجهیزات و دستگاه ها و خطوط ارتباطی آنها در داخل مجتمع و ایستگاه اتیلن در میاندوآب را از طریق برگزاری مناقصه عمومی به شرکت واجد شرایط واگذار نماید.

       لذا از کلیه‌ی شرکت های دارای سوابق کاری معتبر در این زمینه دعوت می نماید با در دست داشتن مدارک ذیل جهت خرید اسناد مناقصه در روز چهارشنبه مورخه‌ 22 /04/1401 (از ساعت 8 الی 12) به نشاني : تبريز– انتهای اتوبان شهید کسائی – کیلومتر 3 آزاد راه شهید باکری- جاده اختصاصی پتروشیمی - شرکت پتروشيمي تبريز- دفتر امور پيمان ها مراجعه  نمايند.

تبصره : کلیه‌ی مناقصه گران در صورت تمایل می توانند بدون مراجعه‌ی حضوری و پس از ارسال مدارک مورد نیاز ذیل به آدرس الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ، در تاریخ مذکور نسبت به دریافت الکترونیکی اسناد مناقصه اقدام نمایند.

مدارك لازم :

  • اعلام آمادگی با مهر و امضای مجاز معتبر
  • تصویر آگهي روزنامه رسمی درخصوص تاسیس شرکت و آخرین تغییرات
  • تصویر نمونه قرارداد  در رابطه با  موضوع مناقصه (عایق کاری صنعتی) در صنایع
  • فیش واریزی به مبلغ -/000/000/1 ریال به حساب شماره  518057200  (شناسه‌ی پرداخت : 02010012105364100) به نام شرکت پتروشیمی تبریز نزد بانک تجارت شعبه پتروشیمی.  (واریز بصورت حضوری در شعب)    

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 34282776-041 تماس حاصل فرمایید .

              

                     روابط عمومی                            

                     شركت پتروشيمي تبريز ( سهامي عام )

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim