آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه شركت توليدي وسايل آبياري و آبرساني

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه
شركت توليدي وسايل آبياري و آبرساني (سهامي خاص) به شماره ثبت 18899 با شناسه ملي 10100639988

 

با استفاده از اختيارات ناشي از ماده 95 لايحه اصلاحي قسمتي از قانون تجارت مصوب 1347 و بند 6-10- اساسنامه شركت توليدي وسايل آبياري و آبرساني و پيرو اظهارنامه شماره 1397220506999224 مورخ 19/8/97 ارسال شده به هيئت مديره شركت جهت تشكيل مجمع عمومي عادي ساليانه و عدم ترتيب اثر هيات مديره به آن عليرغم گذشت مدت مقرر و همچنين نظر به اتمام دوره تصدي بازرس شركت ، بدينوسيله به اطلاع سهامداران محترم شركت توليدي وسايل آبياري و آبرساني (سهامي خاص ) مي رساند كه جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه شركت روز دوشنبه مورخه 12/03/1399 راس ساعت 10 صبح در آدرس: تهران ، ميدان آرژانتين، خيابان شهيد احمد قصير، کوچه هفدهم، پلاک 12 ، طبقه چهارم برگزار مي گردد.
دستور جلسه :


1. انتخاب اعضاي هيات مديره
2. تعيين روزنامه كثيرالانتشار جهت درج آگهي هاي شركت
3. انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانوني براي سال مالي منتهي به 30/12/1399
4. ساير مواردي كه در صلاحيت مجمع عمومي عادي باشد .

لذا از كليه سهامداران محترم و يا نمايندگان قانوني آنان دعوت به عمل مي آيد جهت حضور در جلسه با در دست داشتن اصل كارت ملي يا وكالتنامه ثبتي و معرفي نامه رسمي براي اشخاص حقوقي در محل و ساعت مذكور حضور بهم رسانند .

شركت تراكتورسازي ايران (سهامي عام ) و شركت مبين صنعت امند(سهامي خاص)
سهامداران شركت توليدي وسايل آبياري و آبرساني

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim