آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه شركت كشت وصنعت پياذر(سهامي عام)

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه

شركت كشت وصنعت پياذر(سهامي عام)

به شماره ثبت 392 خسروشاه به شناسه ملی 10861349161

به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر (سهامی عام) می رساند جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1398 رأس ساعت 12 روز سه شنبه 31/04/1399 در محل قانونی شرکت به نشانی : 24 کیلومتری جنوب غربی تبریز- جاده آذرشهر- بعد از پلیس راه خسروشاه- جاده تازه کند تشکیل می گردد.

با توجه به ابلاغیه شماره 050/440ب/98 مورخ 26/12/1398 سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا که مقرر نموده تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکت ها صرفاً در صورتی که با حضور حداکثر 15 سهامدار حقیقی یا حقوقی برگزار شود، امکان حضور مجازی سهامداران از طریق مراجعه همزمان به آدرس اینترنتی https://www.iranforum.co/piazar/فراهم شده است.

همچنین ضروری است سهامداران محترم یا نماینده قانونی آنها از مورخه 28/04/99 با در دست داشتن کارت ملی، وکالتنامه معتبر و یا معرفی نامه رسمی برای سهامداران حقوقی در محل جلسه برای دریافت کارت ورود و نام کاربری و رمز عبور سامانه غیرحضوری شرکت در مجمع حضور بهم رسانند.

 

دستورجلسه :

  • استماع گزارش هيئت مديره و حسابرس مستقل و بازرس قانوني شركت .
  • بـررسي و اتخـاذ تصميم درخصوص ترازنامه و حساب سود و زيان سال مالي منتهي به 29/12/1398 .
  • تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود عملکرد سال مالی 1398 .
  • تعیین پاداش هیئت مدیره و مدیرعامل .
  • تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره برای سال مالی 1399 .
  • تعيين روزنامه كثيرالانتشار براي درج آگهي هاي شركت .
  • انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و تعیین حق الزحمه حسابرس .
  • ساير موارديكه در صلاحيت مجمع عمومي عادي ساليانه ميباشد .

 

                                             هيئت مديره شرکت کشت و صنعت پیاذر( سهامی عام )

 

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim