آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهی مناقصه عمومی(شماره 120 )

ارایه خدمات حمل و نقل محصولات شرکت کلر پارس مطابق با درخواست کارفرما بر مبنای نرخ آخرین تعرفه حمل و نقل براساس تن-کیلومتر اعلامی از طرف سازمان راهداری و حمل و نقل  جاده ای سال 1400 (با اعمال ضریب جدول منعکس در پیشنهاد قیمت )،که از محل شرکت کلرپارس تانکرهای مخصوص حمل مایعات محصولات شیمیایی و محصولات جامد ، با عقد  قرارداد  بطور مستمر به داخل کشور و صادرات به خارج از کشور را از طریق برگزاری مناقصه عمومی به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

لذا از کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی که تقاضای شرکت در مناقصه را دارند، دعوت میگردد نسبت به دریافت اسناد مناقصه، اقدام و تا ساعت 16 مورخ 18/03/1400 پیشنهادات خود را در پاکات لاک و مهر شده به شرکت مناقصه گزار در آدرس: « تبریز،  کیلومتر 20 جاده تبریز- تهران ، جنب  پلیس راه ، ابتدای جاده باسمنج» به واحد دبیر خانه ، تسلیم و برای اخذ اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2-36300281-041 داخلی دبیرخانه  170،امور تدارکات 142 تماس حاصل نمایند.پرداخت هزینه درج آگهی مناقصه، بعهده برنده مناقصه می باشد.

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim