آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي سالیانه(نوبت دوم)

با عنایت به اینکه در جلسه نوبت اول مجمع عمومی عادی سالیانه مورخه 30/03/1400 حد نصاب لازم جهت رسمیت جلسه حاصل نگردید . بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر (سهامی عام) دعوت به عمل می آیدتا درجلسه نوبت دوم مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 1399 که رأس ساعت 16 روز دوشنبه 14/04/1400 در محل قانونی شرکت به نشانی : 24 کیلومتری جنوب غربی تبریز- جاده آذرشهر- بعد از پلیس راه خسروشاه- جاده تازه کند تشکیل می گرددحضور به هم رسانند .

با توجه به ابلاغیه شماره 050/440ب/98 مورخ 26/12/1398 سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا که مقرر نموده تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکت ها صرفاً در صورتی که با حضور حداکثر 15 سهامدار حقیقی یا حقوقی برگزار شود، امکان حضور مجازی سهامداران از طریق مراجعه همزمان به آدرس اینترنتی https://gira.live/piazar/فراهم شده است لذا سهامداران محترمی که تمایل دارند به صورت آنلاین در مجمع شرکت نمایند ، میتوانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مزبور و وارد کردن اطلاعات خواسته شده به صورت آنلاین در مجمع شرکت نمایند .

همچنین ضروری است سهامداران محترم یا نماینده قانونی آنها از مورخه 12/04/1400 با در دست داشتن کارت ملی، وکالتنامه معتبر و یا معرفی نامه رسمی برای سهامداران حقوقی در محل جلسه برای دریافت کارت ورود شرکت در مجمع به صورت حضوری ، به محل شرکت مراجعه نمایند .

 

دستورجلسه :

  • استماع گزارش هيئت مديره و حسابرس مستقل و بازرس قانوني شركت .
  • بـررسي و اتخـاذ تصميم درخصوص ترازنامه و حساب سود و زيان سال مالي منتهي به 30/12/1399 .
  • تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود عملکرد سال مالی 1399 .
  • تعیین پاداش هیئت مدیره و مدیرعامل .
  • تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره برای سال مالی 1400 .
  • تعيين روزنامه كثيرالانتشار براي درج آگهي هاي شركت .
  • انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و تعیین حق الزحمه حسابرس .
  • ساير موارديكه در صلاحيت مجمع عمومي عادي ساليانه ميباشد .

 

                                             هيئت مديره شرکت کشت و صنعت پیاذر( سهامی عام )

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim