آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نوبت اول شرکت تعاونی کشاورزی و صنعت دامپروری آذر سبز سراب

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نوبت اول

 

شرکت تعاونی کشاورزی و صنعت دامپروری آذر سبز سراب به شماره ثبت 189 شناسه ملی 10200020589 شهرستان سراب استان آذربایجان شرقی به اطلاع کلیه اعضای محترم شرکت تعاونی می رساند که جلسه مجمع عمومی به طور فوق العاده نوبت اول این شرکت تعاونی در ساعت 9 الی 12 سه شنبه مورخ 3/12/1400 در محل سراب خیابان لاله، سالن اجتماعات آموزش و پرورش تشکیل می گردد. از سهامداران دعوت می گردد رأس ساعت مذکور در جلسه حضور بهم رسانند.

1- اعضایی که مایلند حق حضور و رای در مجمع را به نماینده تام الاختیار واگذار نمایند تا تاریخ 30/11/1400 به اتفاق نماینده خود جهت تایید و صدور برگ نمایندگی به محل دفتر شرکت تعاونی مراجعه نمایند. (حضور توام عضو و نماینده در مجمع ممنوع است) ضمناً وکالتنامه توسط اشخاص مسئول در محل برگزاری مجمع بررسی می گردد.

2- افرادی که متقاضی کاندیداتوری سمت های هیئت مدیره و بازرس می باشند حداکثر تا تاریخ 25/11/1400 جهت ثبت نام به محل شرکت تعاونی سراب کیلومتر 2 جاده اردبیل مراجعه نمایند. متقاضیان کاندیداتوری هیئت مدیره طبق اساسنامه باید دو سال سابقه عضویت داشته باشند.

دستور جلسه: انتخابات هیئت مدیره و بازرس

 

                                    هیئت مدیره شرکت تعاونی

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim