آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

فراخوان مناقصه عمومی تامین سرویس ایاب وذهاب کارکنان مجتمع شركت پتروشيمي تبريز

شركت پتـروشيمي تبـريز (سهامي عام )

فراخوان مناقصه عمومی

 شركت پتروشيمي تبريز ( سهامي عام ) در نظر دارد  " تامین سرویس ایاب وذهاب کارکنان مجتمع خودرا توسط 31 دستگاه اتوبوس و 26 دستگاه مینی بوس مدل 90 13و بالاتر در محدوده شهر تبریز و شهرستان های آذر شهر ، اسکو و مرند برای انجام تعداد تقریبی 12915 سرویس اتوبوس (شامل سرویس های روزکاری و متفرقه) و 59227 سرویس مینی بوس (شامل روز کاری ،نوبت کاری ، متفرقه و شهرستان ها)  بصورت سالانه را به مدت یک سال از طریق برگزاری مناقصه عمومی به شرکت واجد شرایط واگذار نماید.

لذا از کلیه شرکت ها ، دعوت می نماید با در دست داشتن مدارک ذیل جهت خرید اسناد مناقصه در روز شنبه مورخ 23/11/1400 (از ساعت30 : 8 الی 12) به نشاني : تبريز– انتهای اتوبان شهید کسائی – کیلومتر 3 آزاد راه شهید باکری – جاده اختصاصی پتروشيمي تبريز – شرکت پتروشيمي تبريز- دفتر امور حقوقی و پیمانها (امور پيمانها ) مراجعه نمايند و یا با ارسال مدارک زیر به آدرس پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ، نسبت به خرید اسناد مناقصه اقدام فرمایند.

مدارك لازم :

  • نامه اعلام آمادگي و معرفي نماينده (در صورت خرید حضوری) با مهر و امضای مجاز معتبر
  • تصویر آگهي روزنامه رسمی درخصوص تاسیس شرکت
  • تصویر پروانه کسب معتبر از اتحادیه صنف حمل و نقل مسافر و صنوف تحت پوشش شهرستان تبریز در رسته مسافربری درون شهری
  • تصویر یک نمونه سوابق کاری (قرارداد) به مبلغ حداقل 70.000.000.000 ریال (هفت میلیارد تومان) مرتبط با موضوع مناقصه
  • فیش واریزی به مبلغ -/000/000/1 ریال به حساب شماره (518057200) و شناسه پرداخت 02010012105364100 به نام شرکت پتروشیمی تبریز نزد بانک تجارت شعبه پتروشیمی .     

        به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 34282121 -041 )امور پیمانها) تماس حاصل فرمایید .

 

 

                          روابط عمومي

                   شركت پتروشيمي تبريز ( سهامي عام )

 

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim