آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

فراخوان مناقصه عمومی شركت پتـروشيمي تبـريز (سهامي عام )

شركت پتروشيمي تبريز ( سهامي عام ) در نظر دارد  " اجاره یک دستگاه جرثقیل 25 تنی کارگاهی و سه دستگاه جرثقیل پشت کامیونی (10تن یک دستگاه و سه تن دو دستگاه) بهمراه اپراتور و ریگر (کمکی)  و یک دستگاه بالابر(16 متری) بهمراه اپراتور برای انجام کارهای روزمره ومورد نیاز " خود را به مدت یکسال از طریق برگزاری مناقصه عمومی به شرکت /موسسه / پیمانکاری / اشخاص حقیقی واجد شرایط واگذار نماید.

لذا از کلیه شرکت ها ، موسسات  و پیمانکاری ها و اشخاص حقیقی دعوت می نماید با در دست داشتن مدارک ذیل جهت خرید اسناد مناقصه در روز سه شنبه مورخ 23/01/1401 (از ساعت :308 الی 12) به نشاني : تبريز– انتهای اتوبان شهید کسائی – کیلومتر 3 آزاد راه شهید باکری – جاده اختصاصی پتروشيمي تبريز – شرکت پتروشيمي تبريز- دفتر امور حقوقی و پیمانها (امور پيمانها ) مراجعه نمايند و یا با ارسال مدارک زیر به آدرس پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ، نسبت به خرید اسناد مناقصه اقدام فرمایند.

مدارك لازم :

  • نامه ی اعلام آمادگي و معرفي نماينده با مهر و امضای مجاز معتبر
  • تصویر آگهي روزنامه رسمی درخصوص تاسیس شرکت / موسسه / پیمانکاری (اشخاص حقوقی)
  • تصویر یک نمونه قرارداد مشابه
  • کپی کارت ملی و شناسنامه (اشخاص حقیقی)
  • ارائه پروانه کسب مرتبط
  • فیش واریزی به مبلغ -/000/000/1 ریال به حساب شماره (518057200) و شناسه پرداخت 02010012105364100 به نام شرکت پتروشیمی تبریز نزد بانک تجارت شعبه پتروشیمی .     

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 34282121 -041 )امور پیمانها) تماس حاصل فرمایید .

روابط عمومی شرکت پتروشیمی تبریز(سهامی عام)

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim