آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

فراخوان شناسایی پیمانکار شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران

شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران در نظر دارد جهت انجام عملیات احداث و تعمیراتی ابنیه و ساختمانی خود اقدام به شناسایی پیمانکاران واجد صلاحیت نماید.لذا از کلیه پیمانکاران واجد شرایط که دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری حداقل پایه 5 ابنیه و تاسیسات بوده و یا دارای تجربه کاری مناسب و مرتبط می باشند دعوت می شود، تا مورخه 31/02/1401 رزومه کاری خود را شامل : 1) قراردادهای مرتبط با موضوع 2)مفاصا حساب بیمه قراردادها 3)کپی اساسنامه و آخرین آگهی تغییرات در روزنامه رسمی 4) گواهی های حسن انجام کار و تقدیرنامه های دریافتی 5) لیست کارکنان متخصص کلیدی 6)لیست تجهیزات، امکانات و توان مالی شرکت 7)نشانی دقیق محل شرکت با درج شماره تلفن و دورنگار و سایر مدارک مرتبط را به تدارکات این شرکت واقع در کیلومتر 5 جاده سردرود، شرکت ریخته گری تراکتورسازی، واحد تدارکات تحویل دهند.

مبلغ تقریبی قرارداد سالانه 40000000000 ریال می باشد.

بدیهی است ارائه و تحویل مدارک هیچگونه حقی را برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد، همچنین نمایندگان این شرکت در صورت نیاز به منظور بررسی و ارزیابی توان شرکتهای داوطلب از امکانات آنان بازدید خواهند نمود.

همچنین هزینه آگهی مندرج در روزنامه برعهده پیمانکار برگزیده خواهد بود.

شماره تلفن هماهنگی :

041-51053217

واحد برونسپاری و قراردادهای تدارکات شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim