آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهی مناقصه14010303 موتوژن

شركت موتوژن در نظر دارد سرویس ایاب و ذهاب کارکنان خود را به پیمانکار واجد شرایط از طریق مناقصه و عقد قرارداد واگذار نمايد .

لذا ازکلیه پیمانکاران و موسسات معتبر متقاضی همکاری دعوت ميشود جهت اخذ پاکتهای مناقصه ( الف ، ب، ج ) ،تکمیل وتحویل آن بهمراه فیش بانکی بمبلغ 200،000،000 ریال (دویست میلیون ریال) بعنوان سپرده شرکت در مناقصه به حساب شماره 45769  بانک تجارت شعبه قراملک بنام شرکت موتوژن از تاریخ درج آگهی لغایت  12/3/1401 درساعات اداری به آدرس محل کارخانه واقع در تبریز- منطقه صنعتی غرب جاده اختصاصی شرکت موتوژن  مراجعه نمایند .

شرایط مناقصه :

  • مدل کلیه خودروها حداقل سال1385
  • هزينه هاي درج آگهي به عهده برنده مناقصه خواهد بود.
  • اسناد و مدارک می‌بایست در پاکتهای مناقصه شرکت موتوژن ارسال گردد جهت دریافت این پاکتها به واحد تدارکات داخلی مراجعه فرمائید.  شماره تماس : 04134480330
  • به پیشنهادات بدون سپرده و پیشنهاداتی که در پاکتهای مناقصه شرکت موتوژن ارسال نگردد ترتیب اثر داده نخواهد شد .
  • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از شرایط و جزئیات آگهی به وبسایت شرکت موتوژن به آدرس motogen.com مراجعه نموده و یا با واحد خدمات اداری و رفاه به صورت حضوری و یا تلفنی از طریق شماره 34453001 داخلی 1055 اقدام فرمایید.
  • شرکت موتوژن در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است .

                                                                               روابط عمومی شرکت موتوژن (سهامی عام)                                                                

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim