آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

فراخوان مناقصه عمومی – دومرحله ای پتروشیمی تبریز

شركت پتروشيمي تبريز (سهامي عام) در نظر دارد تهیه مصالح، ساخت و نصب اسکلت فلزی و عرشه فولادی اتاق کنفرانس (با ابعاد 20×14 متر مربع) را از طريق برگزاري مناقصه عمومي به شركت واجد شرايط واگذار نماید.

لذا از کلیه شرکتهای دارای توان فني و علاقمند دعوت می گردد با در دست داشتن مدارک ذیل جهت خرید اسناد مناقصه در روز شنبه مورخ 28/03/1401 (از ساعت 8 الی 12) به نشاني تبريز، انتهای اتوبان شهید کسائی، کیلومتر 3  آزاد راه شهید باکری (کنارگذر غربی)، جاده اختصاصی پتروشیمی، مجتمع پتروشيمي تبريز، دفتر امور حقوقی و پیمانها  مراجعه نمايند و یا با ارسال مدارک زیر به آدرس پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  نسبت به خرید اسناد مناقصه اقدام فرمایند.

مدارك مورد نياز:

  • اعلام آمادگي و معرفي نماينده (جهت خرید اسناد مناقصه) با مهر و امضای مجاز
  • تصویر آگهي روزنامه رسمی درخصوص تاسیس شرکت و آخرین تغییرات در خصوص صاحبان امضاء
  • تصویر گواهینامه صلاحیت پیمانکاری پایه 4 در رشته ساختمان و ابنیه از سازمان برنامه و بودجه کشور
  • تصویر قرارداد مشابه (با موضوع اجرای اسکلت فلزی)
  • فيش واريزي به مبلغ 1.000.000 ريال به حساب شماره 518057200 بانك تجارت شعبه پتروشيمي تبريز به نام شركت پتروشيمي تبريز به شماره شبا 650180000000000518057200IR با شناسه واریز 2010012105364100 (توجه : جهت واریز وجه مذکور، مراجعه حضوری به شعب بانک تجارت الزامی می باشد)

 

متقاضیان می توانند به منظور كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 34282127-041 تماس حاصل نمایند. در ضمن همراه داشتن کارت واکسیناسیون دیجیتال الزامی بوده و مراجعه کنندگان باید قبلاً کارت دیجیتالی واکسیناسیون خود را از سامانه وزارت بهداشت دریافت و داخل تلفن همراه خود ذخیزه نمایند و قبل از ورود به مجتمع پتروشیمی تبریز آن را به همکاران حراست ارائه نمایند.

 

               روابط عمومي

                   شركت پتروشيمي تبريز ( سهامي عام )

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim