آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه شركت چرخشگر ( سهامي عام ) شماره ثبت 13389 و شناسه ملي 10100509458

بدينوسيله از كليه سهامداران محترم شرکت چرخشگر ( سهامی عام ) دعوت مي شود درجلسه مجمع عمومي عادي ساليانه این شرکت كه ساعت 10 صبح روزسه شنبه مورخ 17/03/1401 در محل  سالن آمفي تئاتر هتل پارس ، واقع در  تبريز ، آخر خيابان ائل گلي ، جنب پارك ائل گلي  برگزار خواهد شد ، حضور بهم رسانند . با توجه به ابلاغیه مورخ 09/11/1400 سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص نحوه برگزاری مجامع عمومی ، حضور سهامداران به شرط رعایت شیوه نامه های بهداشتی جدید و با ارائه کارت واکسن بلامانع است .

 لذا ضمن تشکر از سهامداران محترم ، درخواست می گردد ضمن مشاهده همزمان و زنده جلسه مجمع از طریق لینک مندرج در سامانه www.sschar.com  و www.charkheshgar.com  ، سوالات و نظرات خود را مطرح تا نسبت به پاسخگوئی آن مطابق ضوابط مجامع اقدام گردد . در این رابطه شماره تلفن های09143015243 و 09144038303 جهت ارسال پیام و طرح سوال دایر خواهد بود . در ضمن جهت شرکت در جلسه به صورت زنده ، برای هماهنگی و احراز هویت ، یک روز قبل با شماره تلفن 34478002 - 041جهت دریافت نام کاربری و ورود به سامانه تماس بگیرند .

ضمنا سهامداران محترم و یا نمایندگان قانونی آنان كه مايل به حضور در جلسه مجمع عمومي عادی مي باشند ، می توانند با ارائه برگه سهام و کارت شناسائی معتبر در ساعات اداری روز دو شنبه مورخ 16/03/1401 جهت دریافت کارت ورود به جلسه به امور مجامع و سهام شركت واقع در تبریز ، دیزل آباد ، جاده صنعتی غرب ، شرکت چرخشگر مراجعه نمايند .

 

دستور جلسه  :

 

  1. استماع گزارش هيأت مديره ، حسابرس و بازرس قانوني و تصويب صورت های مالی شرکت برای سال مالي منتهي به 29/12/1400
  2. انتخاب بازرس اصلي و علي البدل برای سال مالی 1401
  3. تعيين روزنامه كثيرالانتشار جهت درج آگهي هاي شركت
  4. ساير مواردي كه در صلاحيت مجمع مزبور باشد .

 

                                                                    هيأت مديره شركت چرخشگر

                                                                                                        ( سهامي عام )                               

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim