آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهی مزایده عمومی شماره (103) کلرپارس

شرکت کلرپارس (سهامی عام) در نظر دارد فروش اقلام فلزی - اقلام شیمیایی و اقلام چوبی  را از طریق برگزاری مزایده عمومی به فروش برساند . لذا از کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی که تقاضای شرکت در مزایده را دارند، دعوت میگردد نسبت به دریافت اسناد مزایده ، اقدام و تا ساعت 16 مورخ 31/02/1401 پیشنهادات خود را در پاکات لاک و مهر شده به شرکت مزایده گزار در آدرس: « تبریز،  کیلومتر 20 جاده تبریز- تهران ، جنب  پلیس راه ، ابتدای جاده باسمنج» به واحد دبیر خانه ، تسلیم و برای اخذ اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2- 36300281-041 داخلی دبیرخانه 17 ، امور تدارکات 142 تماس حاصل نمایند. پرداخت هزینه درج آگهی مزایده ، بعهده برنده مزایده می باشد.

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim