آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي سالیانه شركت كشت وصنعت پياذر(سهامي عام) به شماره ثبت 392 خسروشاه به شناسه ملی 10861349161

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر (سهامی عام) دعوت به عمل می آید درجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1400 که رأس ساعت 15 روز پنج شنبه 30/04/1401 در محل قانونی شرکت به نشانی : 24 کیلومتری جنوب غربی تبریز- جاده آذرشهر- بعد از پلیس راه خسروشاه- جاده تازه کند تشکیل می گرددحضور به هم رسانند .

ضمناً سهامداران محترم یا نماینده قانونی آنها ، وفق ماده 99 قانون تجارت از مورخه 28/04/1401 با در دست داشتن ورقه سهم خود ، کارت ملی، وکالتنامه معتبر و یا معرفی نامه رسمی برای سهامداران حقوقی به شرکت مراجعه و کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند . لازم به ذکر است برا ی نمایندگان سهامداران حقیقی ارائه وکالت نامه رسمی و برای سهامداران حقوقی نامه رسمی و کپی آخرین تغییرات ضروری می باشد . ( به همراه داشتن اصل کارت ملی و کپی آن برای سهامداران حقیقی و نمایندگان آنها و نمایندگان سهامداران حقوقی الزامی می باشد . )

 

دستورجلسه :

  • استماع گزارش هيئت مديره و حسابرس مستقل و بازرس قانوني شركت .
  • بـررسي و اتخـاذ تصميم درخصوص ترازنامه و حساب سود و زيان سال مالي منتهي به 29/12/1400 .
  • تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود عملکرد سال مالی 1400 .
  • تعیین پاداش هیئت مدیره و مدیرعامل .
  • تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره برای سال مالی 1401 .
  • تعيين روزنامه كثيرالانتشار براي درج آگهي هاي شركت .
  • انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و تعیین حق الزحمه حسابرس .
  • ساير موارديكه در صلاحيت مجمع عمومي عادي ساليانه ميباشد .

 

                                             هيئت مديره شرکت کشت و صنعت پیاذر( سهامی عام )

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim