آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهی دعوت به مجمع عمومي عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 29/12/1400 شرکت تراکتورسازی ایران ( سهامی عام ) به شماره ثبت 540 و شناسه ملي 10200044047

بدینوسیله به اطلاع كليه سهامداران محترم شرکت تراکتورسازی ایران ( سهامی عام ) می رساند که جلسه مجمع عمومي عادی سالیانه صاحبان سهام  این شرکت رأس ساعت 15:00 روز چهارشنبه مورخ 22/04/1401 در آدرس: تهران - کیلومتر5/9 جاده مخصوص کرج ، روبروی شهاب خودرو ، جنب پارس خودرو،  نبش خیابان نخ زرین ، گروه صنایع تراکتورسازی ایران برگزار خواهد شد.

 

دستور جلسه:

  1. استماع گزارش هیئت مدیره، حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به 29/12/1400
  2. بررسی و تصویب صورتهای مالی و تقسیم سود برای سال مالی منتهی به 29/12/1400
  3. انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 29/12/1401
  4. انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت
  5. تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیئت مدیره
  6. تعیین پاداش هیئت مدیره
  7. ساير موارد قابل طرح كه در صلاحيت مجمع عمومي عادی باشد.

 

در راستای ابلاغیه مورخ 09/11/1400 مدیریت محترم نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار ، حضور سهامداران در مجمع عمومی به شرط رعایت شیوه نامه های بهداشتی جدید و با ارائه کارت واکسن بلامانع می باشد. سهامداران محترم و یا نمایندگان حقوقی و رسمی ایشان که تمایل به حضور در جلسه مجمع دارند می بایست جهت حضور در جلسه برگه سهم، مدرک شناسایی معتبر (کارت ملی برای سهامداران حقیقی و برگه نمایندگی با درج شناسه ملی و شماره ثبت شرکت بهمراه اصل کارت ملی نمایندگان سهامداران حقوقی ) و یا وکالتنامه رسمی خود را همراه داشته باشند. همچنین به منظور حفظ سلامت سهامداران گرامی ، در راستای مسئولیت های اجتماعی، مشاهده پخش زنده جلسه مجمع عمومی و مطرح نمودن سئوالات از طریق لینک مربوط در سایت شرکت به آدرس www.itmco.ir  و لینک کمکی https://majma.stream1.ir/itmco امکانپذیر خواهد بود. همچنین سهامداران محترم و یا نمایندگان قانونی ایشان جهت دریافت برگه ورود به جلسه می توانند با همراه داشتن اصل برگه سهام و یا وکالتنامه رسمی از ساعت 12:00 الی 15:00 روز سه شنبه مورخ 21/04/1401 به امور سهام شرکت واقع در تهران - کیلومتر5/9 جاده مخصوص کرج - روبروی شهاب خودرو - نبش خیابان نخ زرین - گروه صنایع تراکتورسازی ایران مراجعه نمایند. جهت رعایت حال سهامداران محترم برگه ورود نیم ساعت قبل از برگزاری مجمع نیز توزیع خواهد شد.

هیئت مدیره شرکت تراکتورسازی ایران ( سهامی عام )

 
 

 

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim