آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

فراخوان شناسائي پيمانكار شركت ريخته گري تراكتور سازي ايران

شركت ريخته گري تراكتور سازي ايران در نظر دارد جهت انجام عمليات نگهداري وتعميرات تاسيسات مكانيكي خود اقدام به شناسايي پيمانكاران واجد صلاحيت نمايد. لذا از كليه پيمانكاران واجد شرايط كه داراي گواهينامه صلاحيت پيمانكاري حداقل پايه 5 تاسيسات بوده ويا داراي تجربه كاري مناسب و مرتبط با نگهداري مي باشند دعوت مي شود تا مورخ 25/05/1401 رزومه كاري خودرا شامل : ( 1- قراردادهاي مرتبط با موضوع 2- مفاصا حساب بيمه قراردادها 3-كپي اساسنامه و آخرين آگهي تغييرات در روزنامه رسمي 4- گواهي هاي حسن انجام كار و تقدير نامه هاي دريافتي 5- ليست کارکنان متخصص کليدي 6- ليست تجهيزات و امكانات شركت 7- نشاني دقيق محل شركت با درج شماره تلفن و دورنگار) و ساير مدارك مرتبط را به تداركات اين شركت واقع در كيلومتر 5 جاده سردرود ، شركت ريخته گري تراكتور سازي، واحد تداركات ، تحويل دهند. بديهي است ارائه و تحويل مدارك هيچگونه حقي را براي متقاضيان ايجاد نخواهد كرد ، همچنين نمايندگان اين شرکت در صورت نياز به منظور بررسي و ارزيابي توان شرکتهاي داوطلب از امکانات آنان بازديد خواهند نمود .

شماره تلفن هماهنگي: 51053217-041

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim