آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي به طور فوق العاده (نوبت دوم) شركت كشت وصنعت پياذر(سهامي عام) به شماره ثبت 392 خسروشاه به شناسه ملی 10861349161

با عنایت به اینکه در جلسه نوبت اول مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخه 02/05/1401 حد نصاب لازم جهت رسمیت جلسه حاصل نگردید بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت کشت و صنعت پیاذر (سهامی عام) دعوت به عمل می آید در جلسه نوبت دوم مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت که رأس ساعت 16 روز  پنج شنبه مورخه 13/05/1401 ، در محل قانونی شرکت به نشانی : 24 کیلومتری جنوب غربی تبریز- جاده آذرشهر- بعد از پلیس راه خسروشاه- جاده تازه کند تشکیل می گرددحضور به هم رسانند .

ضمناً سهامداران محترم یا نماینده قانونی آنها ،  وفق ماده 99 قانون تجارت ، یک روز قبل از برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نوبت دوم ، از مورخه 12/05/1401 با در دست داشتن ورقه سهم خود ، کارت ملی، وکالتنامه معتبر و یا معرفی نامه رسمی برای سهامداران حقوقی به شرکت مراجعه و کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند . لازم به ذکر است برا ی نمایندگان سهامداران حقیقی ارائه وکالت نامه رسمی و برای سهامداران حقوقی نامه رسمی و کپی آخرین تغییرات ضروری می باشد . ( به همراه داشتن اصل کارت ملی و کپی آن برای سهامداران حقیقی و نمایندگان آنها و نمایندگان سهامداران حقوقی الزامی می باشد . )

 

دستورجلسه :

  • عزل و انتخاب اعضای هیئت مدیره .

 

 

 

                                             هيئت مديره شرکت کشت و صنعت پیاذر( سهامی عام )

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim