آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

فراخوان شركت درمناقصه عمومي شرکت گسترش صنایع ریلی ایران

الف- موضوع: تکمیل عملیات اجرایی (شامل محوطه سازی، سفت کاری و نازک کاری) سوله کارگاه فورج به مساحت تقریبی 1.200 مترمربع

ب – مدت انجام كار: 45 روز از تاریخ صورتجلسه تحویل کارگاه

ج – كارفرما: شرکت گسترش صنایع ریلی ایران

د – ارائه حداقل رتبه 4 ابنیه از سازمان برنامه و بودجه و حداقل یک کار مشابه احداث کامل سوله با نام شرکت مناقصه گر الزامي است.

شرايط مناقصه

  • اسناد مناقصه از تاریخ 2/6/1401 تا پايان وقت اداري مورخ 5/6/1401 در مقابل ارسال تصویر فیش واریز مبلغ 1.000.000ريال (غير قابل استرداد) به حساب 510050800 بنام شرکت گسترش صنایع ریلی ایران نزد بانك تجارت شعبه قراملک تبریز به شماره واتس‌آپ رسمی این شرکت 04132863454 ارسال خواهد شد. پاكات "الف"، "ب" و "ج" در تاریخ 10/06/1401 به واحد امور قراردادها تحويل گردد. افتتاح پاكت ها در تاریخ 14/06/1401 انجام خواهد شد. نماینده شرکت پیمانکار با ارائه معرفی‌نامه رسمی مجاز به شرکت در جلسه افتتاح پاکات می‌باشد.
  • چنانچه پس از دريافت اسناد، از شركت در مناقصه انصراف حاصل شود مراتب بايد كتباً تا تاريخ 7/6/1401به امور قراردادها اعلام گردد.
  • پيشنهادات بايد كامل و بدون قيد و شرط باشد و پس از موعد مقرر در بند یک هيچگونه پيشنهادي اعم از كتبي يا شفاهي پذيرفته نخواهد شد، كارفرما پيشنهادات مشروط و مبهم و فاقد تضمين لازم و كافي و لاك و مهر نشده را نخواهد پذیرفت.

تمام صفحات اسناد مناقصه و نمونه قرارداد باید با مهر شرکت ممهور شده و توسط افراد دارای امضای مجاز، امضا شود.   

  • پيشنهاد دهندگان مي بايست جهت تضمين شركت در مناقصه، مبلغ 3.000.000.000( سه میلیارد) ریال را به يكي از دو طريق ذيل ارائه نمايند:
  • فيش واريز مبلغ فوق به حساب 510050800 بنام شرکت گسترش صنایع ریلی ایران نزد بانك تجارت شعبه قراملک تبریز.
  • ضمانتنامه بانكي بنام شرکت گسترش صنایع ریلی ایران.
  • بازدید از محل اجرای پروژه واقع در تبریز، منطقه صنعتی قراملک، کارخانه گسترش صنایع ریلی ایران در تاریخ 6/6/1401 راس ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد. سوالات و ابهامات حاضرین در این جلسه پاسخ داده خواهد شد و موارد مطروحه به تمامی دریافت کنندگان اسناد مناقصه ابلاغ شده و جزء اسناد مناقصه می‌باشد.

 

                                                                                                                                          کیومرث نظری

                                                                                                                               مدیر پشتیبانی

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim