درباره ما

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شمالغرب ايران هست. تبريز چندين بار سابقه پايتختي را نيز در کارنامه خويش دارد.
اکنون نيز اين شهر با موقعيت استراتژيکي که دارد با داشتن بيش از سه ميليون نفر جمعيت به عنوان مرکز توريسم و گردشگري، تجارت و صنعت در آذربايجان شناخته مي شود.
من به عنوان يک تبريزي همواره مترصد فرصتي براي خدمت به شهرم بوده و لذا طراحي چنين سايتي را مغتنم شمارده و اميدوارم با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتوانم خدمتي به اين شهر و همشهريانم داشته باشم.
با همين هدف اوليه سايت اطلاعات تبريز با هدف معرفي و شناساندن تبريز و همچنين معرفي قابليت ها و توانمندي هاي موجود در اين شهر به زبان هاي مختلف طراحي شده است.
اين سايت نه تنها اطلاعات مربوط به تبريز را به شهروندان ارائه خواهد داد بلکه اطلاعات مورد نياز افرادي از نقاط مختلف کشور و نيز ساکنان خارج از کشور را نيز تامين خواهد کرد.
همانطوريکه مي دانيد در حال حاضر سايتي با قابليت هاي يادشده نبوده و همين مظلوميت شهر تبريز با تاريخ و تمدني کهن و کم کاري ما شهروندان اين شهر کهن را نشان مي دهد.
سايت اطلاعات تبريز، کمترين کار ممکن براي خدمت به وطن و خاکي است که از آنجا برخواسته ايم، هرچند معتقدم اين طرح مي تواند با مديريت مناسب، درآمدزايي و اشتغال زايي خوبي نيز داشته باشد.
در خاتمه آمادگي خويش را براي دريافت پيشنهادات و انتقادات اعلام مي نمايم.

به اميد سربلندي تبريز، کمال الدين نيک رفتار خياباني

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim