اخبار

اخبار

 مدیره انجمن کفش تبریز مشخص شدند.

وب اعضای انجمن ترتیب یافته بود، هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت کفش تبریز آقایان مهدی آقانژاد، حسن یوسف زاده، محمد حسین آخوندی، محمد حسین جباریان و بهلول غفاری به عنوان اعضای اصلی و آقایان حسن انصاری، جواد اصلانی و حسن ملک زاده به عنوان اعضای علی البدل و آقایان ایرج باهر طالاری و محمد محمدی به عنوان اعضای اصلی و علی البدل انتخاب شدند.

در این انتخابات در ابتدا گزارش عملکرد انجمن توسط رئیس قبلی ارائه و سپس با انتخاب آقایان خادم، آفاق، فرزین و قلی پور با عنوان هیئت رئیسه سنی مجمع جلسه رسمیت یافته و در یک فضای انتخاباتی سالم و رقابتی اعضای جدید هیئت مدیره انجمن صنعت کفش تبریز انتخاب شدند.

در این انتخابات آقایان علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز و مسعود مودتی رئیس و فیروز قلی پور نائب رئیس اتحادیه لوازم کفش و چرم فروشان کلانشهر تبریز نیز به عنوان میهمان حضور داشتند.

تبلیغات یکتانت - راست - اخبار

 

عضویت در خبرنامه

جدید خبرها و محتوا و پیشنهادات ویژه را در ایمیل خود بخوانید

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim