آگهی روزنامه

آگهی های روزنامه اطلاعات

فراخوان مناقصه عمومی شركت پتروشيمي تبريز ( سهامي عام )

شركت پتروشيمي تبريز ( سهامي عام ) در نظر دارد  " حمل گاز مایع (LPG ) و محموله های گازی شامل LIGHT END ، BUTENE  ONE ، C3+ و ...  به مقدار 20.000 تن سالیانه از بندر امام(ره) یا سایر مبادی به مجتمع شرکت پتروشیمی تبریز توسط کشنده متعلق به پیمانکار و تانکرهای مخصوص حمل گاز مایع متعلق به کارفرما  و پیمانکار " خود را به مدت یکسال از طریق برگزاری مناقصه عمومی به شرکت  یا شرکت های واجد شرایط واگذار نماید.

لذا از کلیه شرکت ها دعوت می نماید با در دست داشتن مدارک ذیل جهت خرید اسناد مناقصه در روز سه شنبه مورخ 14/04/1401 (از ساعت :308 الی 12) به نشاني : تبريز– انتهای اتوبان شهید کسائی – کیلومتر 3 آزاد راه شهید باکری – جاده اختصاصی پتروشيمي تبريز – شرکت پتروشيمي تبريز- دفتر امور حقوقی و پیمانها (امور پيمانها ) مراجعه نمايند و یا با ارسال مدارک زیر به آدرس پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ، نسبت به خرید اسناد مناقصه اقدام فرمایند.

مدارك لازم :

  • نامه ی اعلام آمادگي و معرفي نماينده با مهر و امضای مجاز معتبر
  • تصویر آگهي روزنامه رسمی درخصوص تاسیس شرکت و آگهی آخرین تغییرات شرکت مندرج در روزنامه رسمی
  • تصویر یک نمونه قرارداد مشابه
  • تصویر پروانه معتبر از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای حمل و نقل داخلی
  • فیش واریزی به مبلغ -/000/000/1 ریال به حساب شماره (518057200) و شناسه پرداخت 02010012105364100 به نام شرکت پتروشیمی تبریز نزد بانک تجارت شعبه پتروشیمی .     

 

        به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 34282121 -041 )امور پیمانها) تماس حاصل فرمایید .

 

                                                          روابط عمومی

                                                            شرکت پتروشیمی تبریز ( سهامی عام )

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim