اخبار

اخبار

افتتاح اولین و تنها درمانگاه نیمه دولتی زخم و استومی در تبریز

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی، حامد آقاجانزاده با بیان اینکه درمانگاه زخم و استومی با هدف ارائه خدمات تکمیل درمانی و نگهداری و بهبودی زخم راه اندازی شده افزود: با توجه به نیاز مبرم به افزایش کیفی و کمی خدمات موجود در استان و ارائه خدمات با تعرفه های مناسب به شهروندان، افتتاح این کلینیک در دستور کار جمعیت قرار داشت که اخیرا این مرکز راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: خدمات این درمانگاه شامل مراقبت و ترمیم انواع زخم های حاد و مزمن، زخم های دیابتی، زخم بستر، سوختگی، عروقی، جراحی، زخم های بهبود نیافته، مراقبت از انواع استومی با متدهای اوزون تراپی، پلاسما تراپی، ماگوت تراپی، وکیوم تراپی، انواع پانسمان های نوین و پی آرپی می باشد.

آقاجانزاده در خصوص امتیاز و اهمیت کلینیک زخم و استومی گفت: خدمات این درمانگاه مانع قطع عضو ناشی از زخم ها شده و موجب افزایش طول عمر و حفظ کیفیت زندگی بالاخص در بیماران دیابتی می گردد.

گفتنی است این درمانگاه با هماهنگی و تعیین وقت قبلی روزهای زوج از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۲ ظهر با شماره تماس ۱۹-۰۴۱۳۳۳۶۱۴۱۶ آماده ارائه خدمات به بیماران و مراجعین می باشد.

تبلیغات یکتانت - راست - اخبار

 

عضویت در خبرنامه

جدید خبرها و محتوا و پیشنهادات ویژه را در ایمیل خود بخوانید

اطلاعات تبریز

تبريز به گواه تاريخ، شهري با قدمت بيش از چهارهزار ساله مهد تمدن و شهرنشيني و مرکز مبادلات تجاري و بازرگاني در شنالغرب ايران هست. اطلاعات تبریز سعی دارد با شناساندن تبريز به هموطنان در داخل و خارج از کشور، بتواند خدمتي به اين شهر و همشهريانش داشته باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اطلاعات تبریز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید توسط web Yazilim